Praca w UE

praca w ue

Jesteśmy certyfikowaną agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem 9662. Z nami mogą Państwo podjąć pracę w krajach Unii Europejskiej i zmienić swoje życie na lepsze.

Osoby poszukujące pracy NIE PŁACĄ za pośrednictwo pracy.

Nasze biuro działa w oparciu o przepisy ustawy o promocji zatrudnienia oraz prawa pracy obowiązującego w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej.

Działamy w interesie osób  wyjeżdżających z naszym biurem  do pracy za granicą i w trosce o ich dobro, dlatego nasi klienci podpisują polskojęzyczne umowy z pracodawcą, które jasno i wyraźnie precyzują warunki pracy, zakres obowiązków, wysokość wynagrodzenia, w tym także należne świadczenia socjalne, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

Starając się kompleksowo obsłużyć naszych klientów oferujemy także pomoc w tłumaczeniu dokumentacji oraz organizowaniu zakwaterowania i transportu do miejsca pracy.

Osobom pragnącym wyjechać za granicę oferujemy kursy językowe w naszej szkole języków obcych PROFI- AKADEMIA.  Kursy na różnych stopniach zaawansowania przygotowujące także z branżowego słownictwa osoby, które zamierzają podjąć pracę za granicą.

Chcesz aplikować? Skorzystaj z dostępnych formularzy online

OPIEKA OSÓB STARSZYCH INNE BRANŻE

Promujemy legalne zatrudnienie polskich pracowników za granicą

ponieważ praca na czarno jest nieopłacalna dla pracownika, który nie pracuje na swoją przyszłą emeryturę.

Nielegalne zatrudnienie grozi wydaleniem z kraju oraz wysoką grzywną nawet 5000 Euro.

Nie mając ubezpieczenia zdrowotnego narażają się Państwo na ryzyko obciążenia za leczenie i zabiegi. W przypadku, gdy trafimy do szpitala wskutek wypadku itp. rachunki zaczynają się od kwot 700 Euro i niestety będziemy zmuszeni je zapłacić, więc…

Nie ryzykuj, pracuj legalnie!