Grupowe kursy językowe

Grupowe kursy językowe

Zapisy online na kursy językowe

Na grupowych kursach językowych priorytetem dla naszych lektorów jest komunikacja, na którą szczególnie kładziemy nacisk. Podczas zajęć staramy się rozwijać umiejętność porozumiewania się w sytuacjach związanych z życiem codziennym. W tym celu zachęcamy uczestników kursu do rozmowy i stymulujemy do tworzenia dialogów , które mają miejsce także w realnych sytuacjach.

Nasi kursanci improwizując rozmowę uczą się form gramatyczno-leksykalnych, a przede wszystkim nabierają pewności siebie w kontaktach z innymi. Nasi lektorzy korygują na bieżąco błędy kursantów, nie dopuszczając tym samym do utrwalania słownictwa w nieprawidłowej formie.

Na zajęciach panuje przyjazna i serdeczna atmosfera, a każdy uczestnik kursu jest traktowany indywidualnie, zawsze staramy się dostosować do możliwości każdego z naszych podopiecznych, wychodząc ich potrzebom naprzeciw.

Lektorzy

Nasi lektorzy to starannie dobrany personel, zaangażowany w swoją pracę. Są to absolwenci filologii angielskiej i niemieckiej, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę kursantom. Są to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkole, którzy znają system szkolnictwa oraz materiał i metody nauczania na wszystkich poziomach edukacji.

Nasi lektorzy mają również doświadczenie w prowadzeniu zajęć w szkołach językowych metodami komunikatywnymi, które są gwarancją szybkiego startu i trwałych efektów. Potwierdzeniem umiejętności zawodowych naszych lektorów są szybkie efekty w przyswajaniu języka obcego oraz bardzo wysokie oceny jakie nasi kursanci osiągają na różnego rodzaju egzaminach.

Przygotowujemy do egzaminów, matur, na studia, a także do certyfikatów na różnych poziomach zaawansowania oraz pracowników chcących wyjechać do pracy za granicę.

Gdzie i kiedy

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach przez cały dzień w godz. Od 8:00 do 20:00. Z pewnością dopasujemy termin do Twoich możliwości.

CENNIK

CZAS ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE
CENA
1 godzina lekcyjna 7- 12 10 zł/osoba
1 godzina lekcyjna 5-6 12,50 zł/osoba
1 godzina lekcyjna 3-4 15 zł/osoba
1 godzina lekcyjna 20 zł/osoba
NASZĄ KADRĘ STANOWIĄ WYKWALIFIKOWANI EGZAMINATORZY