Akademia Malucha

akademia malucha

Zapisy online na kursy językowe

Zapraszamy dzieci od 4 lat wraz z rodzicem

Akademia Malucha powstała z myślą o naszych najmłodszych pociechach, których możliwości przyswajania wiedzy są ogromne i często niedoceniane przez dorosłych. Mózg człowieka rozwija się najbardziej i uczy najwięcej w wieku od 3 do 7 lat, tak więc zachęcajmy nasze dzieci do uczenia się języków poprzez zabawę, zagadki, piosenki i rozmowę, bo nasze maluchy bawią się słowem w wieku przedszkolnym i uwielbiają to robić.

Jak uczymy

Dzieci w najbardziej naturalnym dla siebie procesie,  w zabawie,  poznają materiał z zakresu leksykalno słuchowego, a nasi lektorzy dokładają wszelkich starań, aby maluchy uczyły się szybko, przyjemnie i efektywnie.

Proponowane przez nas ćwiczenia wizualno-słuchowe motywują maluchy do mówienia, wykorzystujemy karty dydaktyczne wspierające przyswajanie języka. Celem zajęć jest przede wszystkim budowanie słownictwa i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych.

Zajęcia prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze, aby maluchy czuły się komfortowo umożliwiamy im zajęcia wraz z rodzicem.

Jak i Kiedy

Dziecko w wieku przedszkolnym ma ograniczoną zdolność skupienia się przez dłuższy czas, więc z uwagi na możliwości percepcyjne naszych  maluchów zajęcia trwają maksymalnie 45 minut i odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

Grupy mają charakter rówieśniczy z uwzględnieniem umiejętności każdego dziecka.

Grupa maluchów liczy ok. 8-10 dzieci.

NASZĄ KADRĘ STANOWIĄ WYKWALIFIKOWANI EGZAMINATORZY